Hakkımızda

İskenderun da İnşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan Sayek Grup İskenderun bölgesindeki faaliyetlerini 1975 yılından bu yana sürdürmektedir. İnşaat, Taahhüt, Demir-Çelik, Çelik Konstrüksiyon işleri yaparak bir çok projeyi başarı ile tamamlamış olup, yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.

Sayek Şirketler Grubu kurumsallaşmış yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile, dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak, başarıyla tamamlamış, üretkenliği ve sürekliliği ilke edinmiştir. Merkez ofisi iskenderun da olan Sayek Grup, bölgenin en eski inşaat şirketlerinden biridir.

Sayek Grup Kaliteli ve Güvenilirliğini ISO 9001 kalite güvence sistemi ile belgelemiştir. Kalitemizi daha da yükselterek ve dünya standartlarında hizmet sunmak amacıyla;

Gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli profesyonel kadrolar ve Sayek Grup ile aynı hedefleri paylaşanseçkin uzman ekipler ile çalışmaktayız. Çağın gerektirdiği modern teknoloji bilgi ve yönetim sistemlerini kullanan grubumuz; Türk mütaahhitliğini uluslararası alanda başarıyla temsil etmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.